İnşaat Muhasebesi Programı – e-MOR ERP Sisteminin İçinde Entegre İnşaat Muhasebesi

İnşaat şirketinizin muhasebesini takip etmek için kullandığınız inşaat muhasebesi programı artık ihtiyaçlarınızı karşılamıyor mu?

Muhasebe Yazılımı

 

e-MOR ERP Sistemi Kullandığınızda Başka Bir İnşaat Muhasebesi Programına İhtiyacınız Kalmaz

e-MOR ERP sistemi geniş kapsamlı bir inşaat yazılımı çözümüdür.

İçerisinde planlama, proje yönetimi, sözleşme, hakediş, satınalma, depo, muhasebe, finans, personel, bordro, makina ekipman, bakım onarım yönetimi çözümlerini entegre bir şekilde barındırır.

e-MOR’un içerisinde kendi inşaat muhasebesi programı bulunmaktadır. Hem yönetimsel hem de finansal muhasebenizi e-MOR’un içindeki muhasebe yazılımı aracılığıyla yönetebilirsiniz.

İnşaat Muhasebesi Programı Şirketinizin Diğer Tüm İş Süreçleriyle Entegre Olmalı

İnşaat şirketinizi ve projelerinizi yönetirken muhasebesel ve maliyetsel takibinizin kolaylaşması, gereksiz maliyetleri önlemeniz ve sağlıklı raporlar alabilmeniz için kullandığınız inşaat muhasebe programının önemi büyüktür.

Birçok inşaat şirketi kullandıkları muhasebe yazılımının proje yönetimi, planlama, sözleşme, hakediş gibi süreçlerle entegre olmamasından dolayı büyük sıkıntılar yaşamaktadır.

İnşaat muhasebesi programınız diğer birimlerden kopuk olarak düşünülmemelidir.

Diğer birimlerde oluşan veriler süreçler aracılığıyla muhasebe biriminize akmalıdır.

e-MOR ERP sisteminde muhasebe sistemi ERP sisteminin merkezindedir. İnşaat muhasebesi işlemlerinizi ERP sisteminden rahatça gerçekleştirebilirsiniz. Planlama, proje yönetimi, satınalma, sözleşme, hakediş, bakım onarım, makina gibi süreçlerden gelen verileri muhasebenize akıtabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi almak için 444 54 92 no’lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

*