e-MOR İnşaat Yazılımları – İnşaat ERP, CRM, Doküman Yönetimi ve İş Zekası Yazılımları

İnşaat şirketinizi ve projelerinizi daha iyi yönetmenizi sağlayan inşaat yazılımlarına mı ihtiyacınız var?

e-MOR yazılımı ürün ailesinde ERP sistemi, CRM sistemi, Doküman Yönetimi sistemi ve İş Zekası sistemi bulunmaktadır.

Hepsi inşaat şirketlerine yöneliktir. İnşaat şirketlerinin yaşadıkları problemleri çözmeye yardımcı inşaat yazılımlarıdır.

 

İnşaat Yazılımları

 

e-MOR inşaat yazılımları 4 ana üründen oluşmaktadır:

e-MOR İnşaat ERP Yazılımı – ERP alanında İnşaat Yazılımları

e-MOR İnşaat ERP sistemi Türkiye’nin en önemli inşaat şirketlerinin tercihidir.

Türkiye, Rusya, Türkmenistan, Cezayir, Orta Asya, Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Balkanlar bölgelerinde başarıyla kullanılmaktadır.

İçerisinde Planlama Yönetimi, Proje Yönetimi, Muhasebe Yönetimi, Finans Yönetimi, Sözleşme Yönetimi, Hakediş Yönetimi, Personel Yönetimi, Bordro Yönetimi, Seyahat Yönetimi, Bütçe Yönetimi, Makina Ekipman Yönetimi, Bakım-Onarım Yönetimi, e-Fatura, e-Defter gibi uygulamalar barındırır.

e-MOR İnşaat ERP yazılımını kullanarak şantiyelerinizle merkezinizi entegre edebilir, süreçlerinizi düzgün yürütebilir, maliyetlerinizi aktivite bazında (hatta aktivitenin analizi bazında) takip edebilir, maliyetlerinizi düşürüp karınızı artırabilirsiniz.

e-MOR İnşaat CRM Yazılımı – CRM alanında İnşaat Yazılımları

e-MOR Gayrımenkul CRM sistemi ile satışlarınızı etkili yönetebilirsiniz.

Gayrımenkul portföyünüzü, satış ofislerinizi, satış ekiplerinizi yönetebilirsiniz. Müşterilerinizle olan ilişkilerinizi takip edebilirsiniz.

Müşteri görüşmelerinizi, satış tekliflerinizi, satış opsiyonlarınızı, satış sözleşmelerinizi, tahsilatlarınızı, alacaklarınızı, satış primlerinizi yönetebilirsiniz.

e-MOR InteGRa Doküman Yönetimi Yazılımı – Doküman Yönetimi alanında İnşaat Yazılımları

e-MOR InteGRa doküman yönetimi sistemi çok gelişmiş bir doküman yönetimi sistemidir.

e-MOR InteGRa DYS ile dokümanlarınızı tek bir havuzda toplayabilir, dokümanlarınız için iş akışları ve onay sistemleri kurabilir, çeşitli arama fonksiyonlarıyla dokümanlarınıza hızla ulaşabilirsiniz.

e-MOR InteGRa DYS sayesinde doküman kayıplarınızı azaltabilir, doküman arama sürelerinizi kısaltabilir ve doküman yönetimi sürecinizi iyileştirerek süreçlerinizle ilgili aksaklıklarınızı azaltabilirsiniz.

e-MOR İş Zekası Yazılımı – İş Zekası alanında İnşaat Yazılımları

e-MOR ürün ailesinde güçlü bir raporlama sistemi ve Yönetici Bilgi Panosu (Dashboard) uygulaması bulunmaktadır.

e-MOR sayesinde projelerinizle, aktivitelerinizle, satın alımlarınızla, bütçelerinizle, gerçekleşen iş ilerlemelerinizle, personellerinizle, makinalarınızla, kaynaklarınızla, genel giderlerinizle, ve daha bir çok konunuzla ilgili detaylı raporlara erişebilirsiniz.

Ayrıca, e-MOR Yönetici Bilgi Panosu uygulamaları ile üst yönetiminiz görmek istedikleri bilgileri görsel ve grafiksel olarak panolarda (dashboard) takip edebilir.

e-MOR Yönetici Bilgi Panoları mobil cihazlardan ve tabletlerden erişilebilir.

Eğer siz de e-MOR inşaat yazılımları ile ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz 444 54 92 no’lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

*