Planlama Programı ve e-MOR ERP Entegrasyonu

İnşaat şirketinizin projelerinin planlarını oluşturduğunuz planlama programı ile ERP sisteminizi entegre etmelisiniz.

Bu sayede planlama-proje yönetimi süreçleriniz ile diğer tüm süreçlerinizi entegre edebilir, bütçe yönetimi, satınalma yönetimi, maliyet takibi gibi konularda verimliliğinizi artırabilir ve sağlıklı raporlara erişebilirsiniz.

Planlama Programı ile e-MOR ERP Entegrasyonu

e-MOR ERP sistemi planlama programlarıyla güçlü bir entegrasyona sahiptir.

Projelerinizle ilgili yaptığınız planlamayı planlama programınızda yapıp e-MOR ERP sistemine atabilirsiniz. Maliyetleri proje planınızdaki aktivitelerin bütçelerine istinaden gerçekleştirebilirsiniz.

e-MOR MS Project ve Primavera Planlama Programlarıyla Entegredir

e-MOR ERP sistemi inşaat sektöründe en çok kullanılan planlama programı olan MS Project yazılımıyla ve Primavera yazılımıyla tam entegredir.

MS Project’te veya Primavera’da planlama yaparken e-MOR’un veritabanına bağlanırsınız ve e-MOR’un veritabanındaki projeleri görürsünüz. Aktivitelerinizi oluşturur, aktivitelerinize kaynaklar atar, bütçenizi tanımlarsınız, başlangıç-bitiş tarihlerini tanımlarsınız ve proje iş planınızı e-MOR’a atarsınız. Proje iş planınız e-MOR’un veritabanına yansımış olur.

İşin yürütülmesi sırasında gerçekleştirdiğiniz satın almaları, personel maliyetlerinizi, makina ekipman maliyetlerinizi, genel giderlerinizi projelerinizin aktivitelerine yansıtabilirsiniz. Proje bütçesi, proje aktivite bütçesi ile gerçekleşen maliyet kıyaslamasını yapabilir, çok sayıda raporlara erişebilirsiniz.

Ayrıca, işin yürütülmesi sırasında gerçekleştirdiğiniz iş ilerlemelerini de e-MOR’da ilerleme fişleriyle kayıt altına alabilirsiniz. e-MOR’da kayıt altına aldığınız iş ilerlemelerini proje planınızla kıyaslayarak fiziksel olarak işin neresinde olduğunuzu, zamanın gerisinde kalıp kalmadığınızı sorgulayabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için 444 54 92 no’lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

 

MS Project Microsoft Corp.’un tescilli markasıdır. Primavera Oracle Corp.’un tescilli markasıdır.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

*