Proje Yönetim Programları – e-MOR ERP Proje Yönetim Sistemi

Proje yönetim programları projelerinizi daha sağlıklı yönetmenize yardımcı olur.

Peki bugüne kadar proje yönetim programlarının inşaat şirketleri için eksikleri neydi? Proje yönetim programları muhasebe, finans, bordro gibi süreçlerde şirketin kurumsal ERP sistemiyle kopuk çalışıyordu. Bu da maliyetlerin güncel takibini engelliyor, merkez ofis çalışanlarının ve yöneticilerinin işini güçleştiriyordu.

Proje Yönetim Programları ERP Sistemiyle Entegre Olduğunda Fayda Sağlar

e-MOR’u inşaat şirketlerine yönelik tasarlarken merkeze proje yönetimini koyduk. Proje yönetimi diğer tüm iş süreçleriyle tam entegre. Diğer süreçler de proje bazında takip edilebiliyor, proje aktivite maliyetleri sağlıklı alınabiliyor.

Proje Yönetim Programları

 

e-MOR ERP sistemi içerisinde çok güçlü bir proje yönetim sistemi bulundurmaktadır. Projelerinizi yönetirken MS Project, Primavera gibi planlama yazılımlarıyla da e-MOR arasında kolayca entegrasyon sağlayabileceksiniz.

Projelerinizle ilgili çok sayıda rapora tek tuşla erişebileceksiniz.

Detaylı maliyet raporları, bütçe yönetimi raporları, aktivite raporları, kaynak raporları, iş ilerlemesi raporları, hakediş raporları, personel raporları, iş makinalarıyla ilgili raporlar, projeksiyon raporları elinizin altında.

Proje yönetim programları kullanmak işlerinizi kolaylaştırır.

Eğer ERP sisteminiz içerisinde çok güçlü bir proje yönetim sistemi barındırıyorsa maliyetlerinizi düşürebilir ve karınızı artırabilirsiniz.

Detaylı bilgi için 444 54 92 no’lu telefondan bize ulaşın.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

*