Birçok inşaat şirketinin yöneticisi şantiyelerindeki depocuların ERP sistemini kullanıp kullanamayacakları konusunda çekinceye sahip.

Bu çekinceyi anlıyoruz. Depo ERP’nin başarısı için en önemli noktalardan birisi. Malzeme tedarik akışınızın en önemli parçalarından birisi.

ERP sistemini kullanabilmeleri için üniversiteli, yüksek lisanslı, doktoralı depocu almanıza ihtiyaç yok. Bu gerçekçi de olmazdı.

Eğer ERP sisteminiz depoculara kolay kullanım olanakları sunuyorsa, depoculara gerekli eğitimleri sağlıyorsanız ve ERP projenizin arkasında duruyorsanız şantiyelerinizin depolarında ERP sisteminin başarıyla kullanılmasını sağlayabilirsiniz.

Bu amaçla e-MOR İnşaat ERP sisteminin depo yönetimi süreçlerini kolay kullanılabilir hale getirdik.

e-MOR İnşaat ERP sisteminde şantiyelerinizdeki depocuların kullanacakları ekranları azalttık. Bunları ekranın sol köşesinde tek bir yere topladık. Depocular başka ekranları görmüyor, sadece kendileri için gerekli ekranları görebiliyor. Kullandıkları ekranlar sade ve birbirine geçişleri kolay. Depo girişi, depo çıkışı, malzeme kullanım, depolararası transfer, rezervasyon, lokasyon takibi gibi çok önemli işlemleri kolayca gerçekleştirebiliyorlar.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

*