E-DEFTER VE E-FATURA ÇÖZÜMÜ

Türkiye’de e-dönüşüm giderek hızlanıyor. Şirketiniz e-dönüşümün getirdiği değişimlere ve yükümlülüklere hazır mı? e-MOR müşterileri e-defter, e-fatura gibi e-dönüşüm geçişlerini kolayca gerçekleştiriyor.

E-DÖNÜŞÜMÜNÜZÜ KONFOR İÇİNDE GERÇEKLEŞTİRİN

e-MOR yazılımları e-defter ve e-fatura gibi e-dönüşüm uygulamalarına uyumludur. e-fatura modülü sayesinde çeşitli entegratör firmalarla entegrasyon kurabilir ve gelen-giden efaturalarınızı e-MOR ERP sistemi içerisinden yönetebilirsiniz. E-defter modülü sayesinde muhasebe kayıtlarınızı e-defter uyumlu gerçekleştirebilir ve çeşitli entegratör firmalar üzerinden GİB’e bildirim yapabilirsiniz.

E-Defter Uyumlu Muhasebe Kayıtları
Eğer e-defter mükellefiyseniz e-MOR ERP sisteminin e-defter uyumlu versiyonunu kullanarak muhasebesel kayıtlarınızı e-defter mevzuatına uyumlu tutabileceğiniz bir platforma kavuşursunuz.
Gelen/Giden E-Fatura Yönetimi
e-MOR ERP sisteminin e-Fatura uygulaması sayesinde hem gelen hem de kestiğiniz e-faturaları yönetebilirsiniz.
Önde Gelen Entegratör Firmalarla Entegrasyon
e-MOR’un e-dönüşüm uygulamaları İzibiz, Cybersoft, Uyumsoft gibi önde gelen e-dönüşüm entegratör firmalarıyla entegredir.
E-Dönüşüme Kolay Geçiş
E-fatura ve E-defter süreçlerinizin düzgün işlemesi için hem uzman ekibimizin deneyiminden hem de hazır yetki-denetim şablonlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Eğer siz de e-MOR e-defter, e-fatura çözümlerini kullanmak istiyorsanız, detaylı bilgi almak için 444 54 92 no’lu telefonu arayın.