PROJE YÖNETİMİ YAZILIMI ARIYORSANIZ, DOĞRU ADRESTESİNİZ

İnşaat projelerinizi başarıyla tamamlayabilmek için ihtiyaç duyduğunuz proje yönetimi çözümlerini e-MOR ERP yazılımında bulabilirsiniz. e-MOR ERP yazılımı inşaat projelerinizi planladığınız bütçeyle planladığınız zamanda tamamlayabilmeniz için süreçler, kontrol ve denetim mekanizmaları ve proje yönetim raporları sunar.

Proje Yönetim Programları

e-MOR ERP Yazılımının Merkezinde Proje Yönetimi Yer Alır

e-MOR ERP sisteminin merkezinde proje yönetimi yer alır. Ve proje yönetimi inşaat şirketinizin yürüttüğü diğer bütün iş süreçleriyle tam entegredir.

İnşaat proje yönetimine uygun satın alma, depo, hakediş, personel, ekipman, muhasebe, finans süreçleri.

Proje yönetimi yazılımı projelerinizi daha etkili yönetebilmenize yardımcı olur. e-MOR ERP yazılımı içerisinde proje yönetimi uygulaması barındırır.

e-MOR ERP yazılımının proje yönetimi uygulaması sayesinde projelerinizi sisteme tanıtabilir ve projelerinizle ilgili süreçleri sistemden yürütebilirsiniz.

Projelerinizde yürüttüğünüz satın alma, depo, hakediş, personel, ekipman, bütçe, muhasebe, finans, imalat süreçlerini e-MOR ERP sisteminde proje bazlı takip edebilirsiniz.

Evet, diğer ERP yazılımlarında olmayan bu proje yönetimi yazılımı özelliği e-MOR ERP sistemini inşaat şirketleri için lider yazılım yapmıştır.

Planlanan Bütçe - Gerçekleşen Maliyet Takibi

Aktivite ve kaynak bazında, planlanan bütçe gerçekleşen maliyet takibi yapabilirsiniz.

Planlanan İmalat - Gerçekleşen İmalat Takibi

Şantiyelerinizde aktivite bazında, planlanan imalatla gerçekleşen imalatı rahatça takip edebilirsiniz.

e-MOR ERP Proje Yönetimi Yazılımıyla Proje Maliyetlerinizi Kontrol Altında Tutun, Karınızı Artırın

e-MOR’da yer alan proje yönetimi yazılımı çözümü sayesinde projelerinizin bütçelerini detaylı olarak aktivite bazında takip edebilirsiniz.

İster 1 proje, ister 30 projeyi aynı anda yönetin, bir projenizde ister 100 aktivite isterseniz 5000 aktivite olsun, proje bütçelerinizi aktivite bazında detaylı takip edebilir, gerçekleşen maliyetleri detaylı olarak görebilirsiniz.

Ayrıca, bütçe aşımını engelleyecek denetim ve kontrol mekanizmalarını hayata geçirebilirsiniz. Örneğin, bütçeyi aşacak bir satın alma talebinin açılmasını sisteminiz otomatik olarak engelleyebilir.

Primavera, MS Project ve MS Excel Entegrasyonu

e-MOR ERP Proje Yönetimi Yazılımı çözümü inşaat sektöründe sık kullanılan Oracle Primavera, MS Project ve MS Excel planlama araçlarıyla entegre çalışmaktadır.

Bu sayede, planlama biriminiz zamansal aktivite planlamasını bu araçlardan yaparken, e-MOR ERP proje yönetimi yazılımında planlama verileri otomatik olarak yer almış olur ve satın almalarınız, depo hareketleriniz, hakedişleriniz, personel maliyetleriniz, ekipman maliyetleriniz ve gerçekleşen imalatlarınız proje planınıza bağlı oluşmuş olur.

Siz de planlanan – gerçekleşen bütçe ve imalat raporlarını e-MOR Proje Yönetimi yazılımından kolayca alabilirsiniz.

Yurt İçi ve Yurt Dışı Projelerinin Takibi

e-MOR ERP proje yönetimi yazılımını kullanarak gerek yurt içindeki gerekse yurt dışındaki tüm projelerinizi başarıyla yönetebilirsiniz.

Sınırsız Sayıda Proje Takibi

Proje sınırlamanız yok. Şirketinizin proje portföyünün tamamını yönetebilirsiniz.

Proje Yönetimi Raporları

Kazanılmış değer analizi, iş sonu projeksiyonu, bütçe takibi, planlanan-gerçekleşen imalat analizi, planlanan bütçe-gerçekleşen maliyet, aktivite bazında maliyet analizi gibi çok sayıda proje yönetimi raporuna erişebilirsiniz.

Şirket İçi Onay Süreçleri

Satın alma talepleri, teklif mukayese formları, siparişler, taşeron hakedişleri, faturalar, sözleşmeler, ödeme talepleri gibi süreçlerinizi sistemde oluşturabilir ve onaya sunabilirsiniz.

Projelerinizi e-MOR ERP proje yönetimi yazılımıyla daha etkili yönetmek ve karınızı artırmak istiyorsanız, detaylı bilgi için 444 54 92 no’lu telefonu arayın.

Proje Yönetim Yazılımı Nedir?

Proje yönetimi yazılımı, bir projenin planlanan zamanda planlanan bütçeyle, belirlenen kalite standartlarında tamamlanmasına yardımcı yazılım aracıdır. Proje yönetimi yazılımı projelerin tanımlanması, projelerin aktivitelerinin tanımlanması, aktivitelerin zamanlarının planlanması, aktivitelerde kullanılacak kaynakların belirlenmesi, aktiviteler gerçekleştikçe gerçekleşen kaynak kullanımı, maliyet, iş ilerlemesi takibi, risklerin belirlenmesi ve risk takibi gibi temel proje yönetimi süreçlerini ve ilkelerini barındırır.

e-MOR ERP yazılımı proje yönetimi yazılımı nedir diye baktığımızda, inşaat şirketlerinin yurt içindeki ve yurt dışındaki projelerinin daha etkili yönetilmesini sağlayan bir yazılım sistemi olduğunu görmekteyiz.

Proje Yönetimi Yazılımları

Pazarda çok sayıda proje yönetim yazılımları mevcuttur. Proje yönetimi yazılımlarını incelerken dikkat edilmesi gereken husus, proje yönetim yazılımlarından hangilerinin sizin sektörünüze, sizin iş yapış biçiminize ve sizin ihtiyaçlarınıza uygun olduğunu saptamaktır.

Proje yönetim yazılımları çeşit çeşittir. Kimi proje yönetimi yazılımı pazarlama, kimi satış, kimi inşaat, kimi üretim, kimi etkinlik projeleri gibi farklı proje dallarına odaklanmaktadır. Proje yönetimi prensipleri aynı olsa da, farklı sektördeki firmaların proje yönetimi yazılımlarından beklentileri birbirinden farklıdır.

Eğer bir inşaat şirketinde çalışıyorsanız, odağı inşaat projelerini yönetmek olan bir proje yönetimi yazılımı tespit etmelisiniz. Bu proje yönetimi yazılımı ERP sisteminin içinde veya ERP sisteminizle kolay entegre edilebilir olmalıdır.

İnşaat Proje Yönetimi Yazılımı

İnşaat proje yönetimi yazılımı, inşaat şirketlerinin projelerini yönetmelerine yardımcı yazılım aracıdır. İnşaat projeleriyle diğer alanlardaki projeler (örneğin, pazarlama projesi, satış projesi, üretim projesi) birbirinden hayli farklılık gösterir. Bu nedenle inşaat proje yönetimi yazılımıyla diğer sahalardaki proje yönetimi yazılımı arasında farklar bulunmaktadır.

İnşaat proje yönetimi yazılımının temel amacı, inşaat projelerinin aktivitelerinin, kaynaklarının, bütçelerinin takip edilmesi, projenin maliyet aşımı yapmaması, planlanan takvimsel programa uygun bir biçimde başarıyla bitirilmesine yardımcı olmaktır. İnşaat proje yönetimi yazılımı ERP yazılımının içinde olduğunda veya ERP yazılımıyla entegre çalıştığında firmanızda verimlilik sağlar.