TEKSTİL FİRMALARININ İŞ SÜREÇLERİNE ODAKLANMIŞ ERP YAZILIMI

Sipariş, Üretim, Satınalma, Depo, İthalat, İhracat, Personel, Bordro, Muhasebe, Finans gibi tekstil firmalarının iş süreçlerine yönelik uygulamaları e-MOR Tekstil ERP sisteminde bulabilirsiniz.

SATIŞ VE SİPARİŞ YÖNETİMİ

Müşterilerinizle yaptığınız görüşmeleri, verdiğiniz teklifleri ve yaptığınız pazarlıkları kayıt altına alabilirsiniz. Müşterilerinizden aldığınız siparişleri takip edebilir, üretim emirlerinizi satış siparişlerinden hareketle otomatik olarak oluşturabilirsiniz.

PLANLAMA VE ÜRETİM YÖNETİMİ

Üretim reçetelerinizi yönetebilir, üretim planlarınızı oluşturabilirsiniz. Siparişe veya stoğa üretim gerçekleştirebilirsiniz. Ürettiğiniz ürünlerin birim maliyetlerini görebilir, müşterilerinize vereceğiniz teklifleri maliyetlerinizden hareketle oluşturabilirsiniz. Üretim aşamalarınızı takip edebilir, hangi ürün hangi aşamada izleyebilir, üretim maliyetlerinizi geniş kapsamlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

FASON ÜRETİM TAKİBİ

Fason üretim iş emirlerinizi e-MOR Tekstil ERP sistemi üzerinden oluşturabilirsiniz. Fason üretim aşamalarını takip edebilir, maliyetlerinizi görebilir ve maliyetlerinizi muhasebe kayıtlarına doğrudan yansıtabilirsiniz.

SATIN ALMA VE DEPO YÖNETİMİ

Satın alma ve depo süreçlerinizi detaylı olarak yönetebilirsiniz. Siparişe istinaden hangi üretimlerin yapılacağını ve üretim emirlerine istinaden hangi malzemelere ihtiyaç duyulduğunu görebilir, satınalma siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

MUHASEBE, FİNANS, İK VE BORDRO YÖNETİMİ

Muhasebe işlemlerinizi detaylı olarak gerçekleştirebilir, defterlerinizi oluşturabilirsiniz. Finans işlemlerinizi detaylı olarak yönetebilir, nakit akışınızı, tahsilatlarınızı ve ödemelerinizi takip edebilirsiniz. İthalat ve ihracat sürecinizi yönetebilirsiniz. Personellerinizi takip edebilir, bordro sürecinizi yönetebilirsiniz.

Eğer siz de tekstil şirketinizi ERP sistemi kullanarak daha etkili yönetmek istiyorsanız, detaylı bilgi almak için 444 54 92 no’lu telefonu arayın.