KONUT ÜRETİCİLERİNE, GAYRIMENKUL GELİŞTİRME ŞİRKETLERİNE YÖNELİK CRM SİSTEMİ

Satışlarınızı artırmanıza, müşterilerinizle ilişkilerinizi daha etkili takip etmenize, satış ekibinizin performansını takip etmenize yardımcı, ERP sistemiyle entegre e-MOR Konut CRM sistemi.

DAHA FAZLA FIRSATI SATIŞA ÇEVİRİN

e-MOR Konut CRM sistemi sayesinde satış sürecinizi iyileştirebilirsiniz. Müşteri görüşmelerinizi, tekliflerinizi, opsiyonlarınızı, sözleşmelerinizi, alacaklarınızı ve tahsilatlarınızı etkili yönetebilirsiniz.

İnşaat ERP Sistemiyle Entegre CRM
e-MOR Konut CRM sistemi e-MOR İnşaat ERP sistemiyle tam entegredir. Böylece satış, muhasebe, finans, personel, teknik ofis departmanlarınız aynı sistemi kullanır.
Detaylı Satış ve Performans Raporları
Satış ofisinizin performansını, satış danışmanlarınızın performansını, satışlarınızı detaylı raporlarla takip edebilirsiniz.
Müşteri Analizi
Görüştüğünüz müşterilerin demografik özelliklerini, beğenilerini ve taleplerini kayıt altına alabilirsiniz. Gelecek projelerinizde bu özelliklerden pazarlama ve satış faaliyetlerinizde yararlanabilirsiniz.
1.El ve 2.El Satışların Yönetimi
e-MOR Gayrımenkul CRM sistemi sadece 1.El konut veya ofis satışlarınızı yönetmenizle kalmaz, 2.El konut ve ofis satışlarınızı da yönetmenize imkan sunar.

Eğer siz de satışlarınızı CRM sistemi kullanarak daha etkili yönetmek istiyorsanız, detaylı bilgi almak için 444 54 92 no’lu telefonu arayın.

SATIŞLARINIZI YÖNETİN

e-MOR CRM sistemi sayesinde satış süreçlerinizi daha etkili yönetebilirsiniz. Satış danışmanlarınızın müşterilerle yaptıkları satış görüşmelerini takip edebilir, verilen teklifleri, yapılan opsiyonları, satış ve kiralama sözleşmelerini, alınan kaparoları, tahsilatları, senetleri, alacakları yönetebilir ve raporlayabilirsiniz.

SATIŞ EKİBİNİZİ YÖNETİN

Satış ekibinizin müşterilerle yaptığı görüşmeleri, verdiği teklifleri, yaptığı opsiyonları ve satış sözleşmelerini e-MOR CRM üzerinden takip edebilirsiniz. Satış ofislerinizle ve satış danışmanlarınızla ilgili performans raporları elde edebilirsiniz. Belirli iskonto oranlarının altına satış yapılmasını önleyecek onay mekanizmaları kurabilirsiniz.

SATIŞ SONRASI İŞLEMLERİNİZİ YÖNETİN

Satış sonrası yaptığınız işlemleri, arıza kayıtlarını, onarım taleplerini, anahtar teslim işlemlerini, tapu devir işlemlerini e-MOR Konut CRM sisteminde kayıt altına alabilirsiniz. Arsa sahiplerinin gayrımenkullerinin satışlarını ve kiralamalarını yönetebilirsiniz.