MİSYON VE VİZYON

e-MOR’u üreten Aqvila Software olarak misyonumuz Türkiye ve dünyada trendi yükselen sektörlerin özgün iş ihtiyaçlarını derinlemesine analiz ederek geliştirdiği ve sunduğu endüstriyel iş yazılımlarıyla müşterilerinin segmentlerinde en iyi yönetilen ve en üretken şirketler haline gelmesini sağlamak, insanların iş yaşamlarını kolaylaştırmaktır.

Vizyonumuz, endüstriyel iş yazılımları alanında yapacağımız detaylı AR-GE çalışmaları, geliştireceğimiz ve sunacağımız yazılım teknolojilerimizle 5 önemli alanda Türkiye’de ve dünyada lider firmalar arasında yer almak:

 1. İnovasyon Liderliği: Geliştirdiğimiz yüksek katma değerli yeni teknolojilerle Türkiye’de ve dünyada faaliyet sahamızın inovasyon lideri olarak müşterilerimize yeni ufuklar açmak.
 2. Endüstri Fikir Liderliği: Tüm dünyada müşterilerimizin sektörlerinin en iyi yönetilen ve en üretken şirketleri olmaları için, müşterilerimizin bulunduğu sektörlerdeki en iyi iş yapış yöntemlerini tespit edip teknolojilerimize yansıtarak faaliyet sahamızın Türkiye’de ve dünyada fikir lideri olmak ve müşterilerimize yeni ufuklar açmak.
 3. Pazar Liderliği: Faaliyet gösterdiğimiz segmentlerde Türkiye’de ve dünyada pazar payı en yüksek 1. veya 2. yazılım sağlayıcısı olarak müşterilerimizle uzun vadeli kalıcı ilişkiler kurmak.
 4. Ekosistem Liderliği: Teknoloji sağladığımız sektörlere yönelik, iş ortakları, çözüm ortakları, kanal ortakları, eğitim ortakları, danışmanlık şirketleri ve üniversitelerden oluşan, Türkiye’de ve dünyada en yaygın, en müşteri odaklı ve en üretken ekosistemi oluşturarak müşterilerimize ve ekosistemimizde bulunan tüm katılımcılara uzun vadeli ve kalıcı yüksek katma değer yaratmak.
 5. İnsan Kaynağı Liderliği: Müşterilerimize yönelik değer tekliflerimizi yaratacak ve sunacak olan insan kaynağımızı faaliyet sahamızın Türkiye’de ve dünyada en uzman insan kaynağı haline getirmek ve Türkiye’deki ve dünyadaki bu alanda en yetenekli insan kaynağı için cazibe merkezi haline gelmek.

YÖNETİM EKİBİ

e-MOR Kurumsal İş Yazılımları Aqvila Software tarafından geliştirilmiştir.

Aqvila Software 25 yılı aşkın süredir Türkiye’de faaliyet gösteren köklü bir yazılım şirketler grubunun bir parçasıdır.

Aqvila Software yönetimi uluslararası teknoloji firmalarının üst düzey yöneticiliğini yapmış deneyimli profesyonellerdir.

Aqvila Software bünyesinde yaklaşık 40 çalışan bulunmaktadır.

Organizasyon Yapısı

 • Genel Müdürlük
 • Yazılım Geliştirme Departmanı
 • İmplementasyon ve Danışmanlık Departmanı
 • İş Analiz ve Tasarım Departmanı
 • İş Geliştirme Departmanı
 • Kurumsal İletişim Departmanı

 

E-MOR SİZE YAZILIM YATIRIMINIZDAN YÜKSEK GERİ DÖNÜŞ ALABİLMENİZ İÇİN YAKIN DESTEK SAĞLAR

Şirketinizde yaptığınız yazılım sistemi yatırımınızdan alacağınız geri dönüşü artırabilmenizin yolu yazılım sisteminin kullanımını şirketinizde yaygınlaştırmanız ve ilerletmeniz.

e-MOR ürün ailesinde yer alan ERP, CRM, Doküman Yönetimi gibi kurumsal iş yazılımlarına yapacağınız yatırımlardan yüksek geri dönüş elde edebilirsiniz. Çünkü e-MOR olarak hep müşterilerimizin yanındayız. Müşterilerimize yakın destek sağlıyoruz. Herhangi bir aksaklık yaşadıklarında bu aksaklıkları gidermeleri için hızlı müdaheleler yapıyoruz.

Şirketinizde kurumsal iş uygulamalarının yaygınlaşmasının yolu çalışanlarınızın ve yöneticilerinizin kullandığınız sistemleri çok iyi algılaması ve öğrenmesinden geçer. e-MOR ailesi olarak kullanıcılarınıza faydalı eğitimler sağlıyoruz. Şirketinizde departman eğitimleri, anahtar kullanıcı eğitimleri, birebir eğitimler ve uzaktan eğitimler sağlıyor, el kitapları ve videolarla kullanıcılarınızın eğitimini destekliyoruz.

Siz de e-MOR’a yatırım yaptığınızda çok yakın destek alarak ERP, Doküman Yönetimi, CRM yatırımlarınızdan maksimum geri dönüşü alabilirsiniz.

 

İLETİŞİM

Küçükbakkalköy Mah. Mücella Sok. No:32

Ataşehir/İstanbul

Telefon: 444 54 92 – 0216 577 60 45\46\47\48\49

Faks : 0216 5732129

info@aqvilasoftware.com