E-MOR INTEGRA DOKÜMAN YÖNETİM SİSTEMİ İÇERİSİNDE İŞLERİNİZİ KOLAYLAŞTIRACAK BİRÇOK UYGULAMA BARINDIRMAKTADIR

e-MOR InteGRa doküman yönetimi yazılımı içerisinde doküman süreçlerinizi hızlandıracak ve kolaylaştıracak çok sayıda uygulama barındırmaktadır. İş akışı yönetimi, revizyon takibi, detaylı arama, email bildirimleri, faks entegrasyonu, vb. çok sayıda kolaylık parmaklarınızın ucunda…

DETAYLI DOKÜMAN ARAMA

Doküman tipleri oluşturabilir, her dokümana profiller tanımlayabilirsiniz. Bu sayede doküman ararken o doküman tipine uygun kriterleri kullanarak akıllı aramalar yapabilirsiniz. e-MOR InteGRa doküman yönetimi sistemi sayesinde artık doküman arama karmaşasından kurtulabilirsiniz.

İŞ AKIŞLARI VE DOKÜMAN ONAYLARI

Dokümanlarınızı iş akışlarında dolaştırabilirsiniz. Bu sayede dokümanlarınız çalışanlarınızın ve yöneticilerinizin arasında dijital ortamda dolaşır ve siz dokümanlarınıza ister işten ister ofisten, ister bilgisayarınızdan ister akıllı telefonunuzdan rahatça erişebilirsiniz. Dokümanlarınızla ilgili onay süreçlerinizi yönetebilirsiniz.

GELEN-GİDEN EVRAK TAKİBİ

Gelen-giden evraklarınızı takip edebilirsiniz. Bu sayede çeşitli kurumlarla ve idarelerle yaptığınız yazışmalarınızda herhangi aksaklık yaşama olasılığınızı minimuma indirebilirsiniz.

EMAİL ENTEGRASYONU VE FAKS ENTEGRASYONU

e-MOR InteGRa doküman yönetimi yazılımınızı email sunucunuzla ve faks sunucunuzla entegre edebilirsiniz. Bu sayede gelen emailler ve fakslar otomatik olarak doküman yönetimi sisteminizin içerisine düşer ve şirket içerisinde ilgili kişilere otomatik olarak bildirimler gelir. Email ve fakslar e-MOR InteGRa aracılığıyla gönderilebilir.

Eğer siz de şirketinizde Doküman Yönetimi sistemi kullanarak işlerinizi kolaylaştırmak istiyorsanız, detaylı bilgi almak için 444 54 92 no’lu telefonu arayın.