YAŞ MEYVE SEBZE PAKETLEMESİ, İHRACATI, SATIŞI YAPAN ŞİRKETLERE VE SOĞUK HAVA DEPOLARINA ÖZGÜ ERP SİSTEMİ

Yaş meyve sebze sektöründe faaliyet gösteren şirketler artık kendilerine uygun geniş kapsamlı bir yazılım sistemine sahipler: e-MOR Tarım ERP Sistemi.

Bahçeden Depoya, Paketlemeye, Sevkiyata, Müşteriye Uzanan Faaliyetlerinizi Tek Bir Sistemle Yönetin

e-MOR Tarım ERP size tarladan, seradan, bahçeden başlayarak mal kabul, paketleme, satış gibi aşamalarınız dahil gerçekleştirdiğiniz işlemleri rahatça ve etkili bir şekilde yönetme imkanı sunar.

Detaylı Maliyet Takibi
Ürün birim maliyetleriniz, tır başı maliyetleriniz, bahçe/tarla/sera bazlı maliyetleriniz ve karlılıklarınız tek tuşla elinizin altında.
Kantar Entegrasyonu
Kantar sisteminizle entegre edebilirsiniz. Böylece e-MOR Tarım ERP yazılımı sizin kantar sisteminizden gelen verileri içeri alarak mal kabul hatalarını azaltır.
Hal Kayıt Sistemi Entegrasyonu
Satış, stok künyelerinizi e-MOR Tarım ERP programı içerisinden otomatik olarak alabilirsiniz. HKS uyumluluğunuzu artırır ve künye alımınızı kolaylaştırır.
Paket ve Palet Barkodlama
e-MOR Tarım ERP sayesinde paketlerinize ve paletlerinize bastığınız barkodlu etiketleri otomatik olarak üretebilirsiniz.

Eğer siz de tarım şirketinizi ERP sistemi kullanarak daha etkili yönetmek istiyorsanız, detaylı bilgi almak için 444 54 92 no’lu telefonu arayın.

ÜRETİCİLERLE YAPTIĞINIZ SATINALMA SÖZLEŞMELERİNİZİ YÖNETİN

e-MOR Tarım ERP sistemine bahçe/tarla/seralarla yaptığınız sözleşmeleri detaylı bir şekilde tanımlayabilirsiniz. Satın alma sözleşmesi kapsamında gerçekleştirdiğiniz mal kabulleri, yaptığınız masrafları takip edebilir, iskonto oranlarınızı ve firelerinizi takip edebilirsiniz.

TOPLAMA MAL SATINALMALARINIZI YÖNETİN

Sözleşmesiz bir şekilde müstahsillerden toplama mal alıyorsanız, bu işlemlerinizi de e-MOR Tarım ERP ile başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

ÜRÜN PAKETLEME SÜRECİNİZİ YÖNETİN, PAKET VE PAKET BARKODLARINIZI ÜRETİN

Müşteriden aldığınız satış siparişine istinaden ürünlerinizi paketleyebilir, depo çıkış fişi ve satış faturası oluşturabilirsiniz. İsterseniz HKS sisteminden satış veya sevk künyesini otomatik olarak alabilirsiniz. Paketlerinize ve paletlerinize barkodlu etiketlerinizi basabilirsiniz.

TIR YÜKLEME PLANINIZI OLUŞTURUN

Müşteriye yapacağınız sevkiyat için tır yükleme planı oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz tır yükleme planını bastırabilirsiniz. Tır içerisindeki ürünlerin birim maliyetlerini rapor olarak alabilirsiniz.

SATIŞ İŞLEMLERİNİZİ YÖNETİN

Satış işlemlerinizi etkili bir şekilde yönetebilirsiniz. Mallarınızın maliyetlerini görerek daha gerçekçi fiyatlama yapabilir, yanlış fiyatlama politikalarından kaynaklanan zararları azaltabilirsiniz. Satış ve karlılık raporlarına erişebilirsiniz.

MÜŞTERİ VE TEDARİKÇİ CARİ TAKİBİ YAPIN, MUHASEBE VE FİNANS İŞLEMLERİNİZİ YÖNETİN

Müşteri ve tedarikçi cari hesaplarınızı takip edebilirsiniz. Muhasebe işlemlerinizi, kasa, banka ve finansal işlemlerinizi yönetebilirsiniz. Müşteriye ve tedarikçiye özgü fiyat listeleri kullanabilirsiniz.