TÜRKİYE'NİN VE RUSYA'NIN ÖNDE GELEN İNŞAAT ŞİRKETLERİNİN TERCİH ETTİĞİ ERP YAZILIMI

İnşaat sektörü başka sektörlere benzemez. İhtiyaçlarınızı kapsayan bir yazılımla çalışmalısınız. e-MOR İnşaat ERP Yazılımı 10 yılı aşkın süredir Türkiye’nin önde gelen inşaat şirketlerine yenilikçi çözümler sunmaktadır.

İNŞAAT ŞİRKETLERİNE ÖZGÜ VE ÇOK GENİŞ KAPSAMLI

10 yılı aşkın süredir önde gelen inşaat şirketlerine geniş bir coğrafyada çözümler sunuyoruz. Planlama, satınalma, ambar, sözleşme, hakediş, personel, bordro, muhasebe, finans, makina ekipman gibi tüm süreçlerinizi tek elden yönetebilirsiniz.

Tüm Departmanlarınızı Kapsar
Şirketinizdeki farklı departmanları tek bir sisteme taşıyabilirsiniz. Böylece artık şirket olarak aynı dilden konuşabilirsiniz.
Süreçlerinizi Entegre Eder
Tüm süreçlerinizi entegre yürütebilirsiniz. Böylece işleriniz hızlanır, hatalarınız ve gereksiz maliyetleriniz minimuma iner.
Şantiyelerinizi Entegre Eder
Yurt içindeki ve yurt dışındaki tüm şantiyelerinizi tek bir sistemle yönetmenizi sağlar. Böylece şantiyelerinizle merkeziniz entegre olur ve projelerinizin maliyetlerini ve faaliyetlerini daha etkili yönetebilirsiniz.
Detaylı Raporlama Sunar
e-MOR sayesinde geniş kapsamlı bir raporlama sistemine sahip olursunuz. Maliyetlerinizi, faaliyetlerinizi, aktivitelerinizi, projelerinizi, departmanlarınızı daha yakından takip edebilir, tek tuşla ilgili raporlara erişebilirsiniz.

Eğer siz de inşaat şirketinizi ve projelerinizi ERP sistemi kullanarak daha etkili yönetmek istiyorsanız, detaylı bilgi almak için 444 54 92 no’lu telefonu arayın.

PROJELERİNİZİN MALİYETLERİNİ KONTROL ALTINA ALIN

e-MOR İnşaat ERP sistemi sayesinde projelerinizin maliyetlerini detaylı olarak yakından takip edebilirsiniz. Gereksiz maliyetlerin önüne geçebilirsiniz. Çeşitli önleme ve erken uyarı mekanizmalarını kullanarak gereksiz masrafları ve gereksiz ödemeleri engelleyebilirsiniz.

İNŞAATA ÖZGÜ PLANLAMA, SATINALMA, HAKEDİŞ, MUHASEBE, FİNANS, BORDRO VE DAHA BİRÇOK İŞİNİZİ KOLAYCA YÜRÜTÜN

e-MOR İnşaat ERP sistemi, içerisinde inşaat şirketlerine özgü planlama, satınalma, ambar, sözleşme, hakediş, muhasebe, finans, personel, bordro, seyahat, makina ekipman gibi entegre süreçler barındırmaktadır. Bu sayede işlerinizin sağlıklı yürümesini sağlar. Piyasadaki diğer yazılımlar başka sektörlere yönelik yazıldığı için inşaat süreçlerinizde yetersiz kalır ve önünüzü tıkar. e-MOR İnşaat ERP yazılımı ise inşaat şirketlerine özgü geliştirilmiştir ve sizin önünüzü açar. Bugünkü ve gelecekteki ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek esnekliktedir.

PROJELERİNİZİ PLANLADIĞINIZ ZAMANDA PLANLADIĞINIZ BÜTÇEYLE TAMAMLAYIN

e-MOR İnşaat ERP sistemi sayesinde şirketinizde etkili bir proje kontrol mekanizması kurabilirsiniz. Projelerinizde planladığınız bütçeyle gerçekleşen maliyetleri aktivite bazında detaylı kıyaslayabilirsiniz. Planladığınız iş ilerlemeleriyle gerçekleşen iş ilerlemelerini aktivite bazında detaylı kıyaslayabilirsiniz. Böylece projelerinizin maliyetlerini ve ilerlemelerini yakından takip edebilir, aksaklıkları önceden fark edebilir ve aksaklıkların önüne geçecek aksiyonları alabilirsiniz.

Bütçe Yönetimi detayları…