TEKSTİL ŞİRKETLERİNE YÖNELİK E-MOR TEKSTİL ERP YAZILIMI

İplik, dokuma, örme, boyama, konfeksiyon üretimlerinizi daha etkili yönetmenizi sağlayan geniş kapsamlı tekstil ERP sistemiyle tanışın. e-MOR Tekstil ERP sayesinde büyümenizi daha iyi yönetebilir, satınalma, depo, satış, üretim, muhasebe, finans, personel süreçlerinizi entegre edebilirsiniz.

TEKSTİL FİRMALARININ VERİMLİ, KARLI, ULUSLARARASI STANDARDLARDA İŞ YAPMASINA YARDIMCI

e-MOR Tarım ERP’nin tekstil şirketlerine yönelik çözümlerini daha yakından inceleyebilir, size neler katacağına kendiniz karar verebilirsiniz.

Süreçlerinizi Entegre Eder
Satınalma, depo, satış, üretim, muhasebe, finans, personel gibi süreçlerinizi entegre ederek verimliliğinizi artırır. Dışarıya verdiğiniz fason üretimlerinizi takibinize de yardımcı olur.
Üretim Aşamalarınızın Takibi
Üretim aşamalarınızı ve üretim maliyetlerinizi takip edebilirsiniz. İplik, örme, dokuma, baskı-boyama, konfeksiyon aşamalarınızı sistem üzerinden takip edebilirsiniz.
Detaylı Maliyet Takibi
Maliyetlerinizi detaylı olarak takip edebilir, satış siparişleriniz için hazırladığınız fiyatlamayı daha gerçekçi yapabilirsiniz.
Detaylı Raporlama Sunar
Karlılığınızla, maliyetlerinizle, faaliyetlerinizle, şirketinizle ilgili çok sayıda rapora tek tuşla ulaşabilirsiniz.

Eğer siz de tekstil şirketinizi ERP sistemi kullanarak daha etkili yönetmek istiyorsanız, detaylı bilgi almak için 444 54 92 no’lu telefonu arayın.