SATIŞ VE SATIŞ SONRASI SÜRECİNİZİ ETKİLİ YÖNETMENİZE YARDIMCI GAYRIMENKUL CRM SİSTEMİ

e-MOR Gayrımenkul CRM sistemi sayesinde konut ve ofis satışlarınızı ve kiralamalarınızı, satış ekibinizi, müşterilerinizi, sözleşmelerinizi, tahsilatlarınızı, satış sonrası işlemlerinizi daha etkili yönetebilirsiniz.

MÜŞTERİ GÖRÜŞMELERİNİZİ TAKİP EDİN

Satış ekibinizin müşterilerle yaptıkları görüşmeleri detaylı bir şekilde takip edebilirsiniz. Hangi tarihte kim hangi daireyle ilgili ne görüşme yapmış, hangi müşteriyle bugüne kadar ne görüşmeler yapılmış gibi raporlara kolayca erişebilirsiniz. Böylece daha etkili müşteri takibi yapabilir, satışa dönebilecek müşterileri takipsizlik nedeniyle kaçırmamış olursunuz.

TEKLİFLERİNİZİ VE OPSİYONLARINIZI YÖNETİN

Satış ekibinizin müşterilere verdikleri teklifleri, yaptıkları opsiyonları ve aldıkları kaparoları yönetebilirsiniz. Belirli iskonto oranları koyabilir, bu iskonto oranlarının dışındaki satışları engelleyebilir, daha yüksek iskonto oranlarını yönetiminizin onayına sundurabilirsiniz. Opsiyonlarınızı takip edebilir, kaparolarınızı alabilirsiniz.

SATIŞ SÖZLEŞMELERİNİZİ VE KİRALAMA SÖZLEŞMELERİNİZİ YÖNETİN

Müşterilerinizle yaptığınız satış sözleşmelerini ve kiralama sözleşmelerini etkili yönetebilirsiniz. e-MOR CRM yazılımı 1. el ve 2. el satışlarınızı desteklemektedir. Satış ve kira sözleşmelerinizi sistemden otomatik olarak oluşturup yazıcıdan çıktısını alabilirsiniz.

SATIŞ SONRASI İŞLEMLERİNİZİ YÖNETİN

Satış sonrası yaptığınız işlemleri takip edebilirsiniz. Gayrımenkul teslim formlarınızı, tapu teslim işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Gelen bakım/arıza taleplerinizi kayıt altına alabilirsiniz.

Eğer siz de satışlarınızı CRM sistemi kullanarak daha etkili yönetmek istiyorsanız, detaylı bilgi almak için 444 54 92 no’lu telefonu arayın.