YAŞ MEYVE SEBZE ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN ŞİRKETLERİN İŞLERİNİ KAPSAYAN YAZILIM SİSTEMİ

Bahçe/sera/tarlada üretimden başlayarak bahçe takibi, satınalma sözleşmeleri, toplama mal satın alma, mal kabul, paketleme, sevkiyat, satış gibi süreçlerinizi tek elden sistematik olarak yönetebilirsiniz. Detaylı raporlara erişebilirsiniz.

BAHÇE TAKİBİ YAPIN VE BAHÇE KARLILIKLARINIZI ÖLÇÜN

Bahçe, sera, tarla takibinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kendi tarlalarınızın takibini yapabildiğiniz gibi, farklı müstahsillerle sezonluk olarak sözleşme yaparak mal toplayabilirsiniz. Sözleşme yapmadan, toplama mal satın alımı da gerçekleştirebilirsiniz. Hangi bahçeden ne kadar ürün bekliyorsunuz, mal kabul sırasında ne kadar fire ve iskonto uygulayacaksınız, hangi bahçeden hangi gün ne kadar ürün geldi, hangi bahçenin maliyeti nedir, hangi bahçenin karı nedir detaylı takip edebilirsiniz.

MAL KABUL SÜRECİNİZİ YÖNETİN

e-MOR Tarım ERP sistemi mal kabul sürecinizi çok etkili olarak yönetmenizi sağlayacak uygulamalar barındırır. e-MOR Tarım ERP sistemini mal kabul sürecinizde kullandığınız kantar sistemiyle entegre ederek bilgileri otomatik olarak kantardan e-MOR ERP sisteminize çekebilirsiniz. Hangi bahçeden ne kadar ürün gelmiş, ürünün toplanmasında kaç dayıbaşı/çavuş ve kaç işçi çalışmış, ne kadar servis yapılmış gibi bilgi ve maliyetleri de takip edebilirsiniz. Mal kabul sırasında o bahçeyle yapılmış sezonluk sözleşmeye istinaden fire ve iskonto oranlarınızı otomatik olarak gelen maldan düşebilirsiniz.

PAKETLEME SÜRECİNİZİ YÜRÜTÜN, PAKETLERE VE PALETLERE BARKODLU ETİKETLERİNİZİ OTOMATİK ÜRETİN

e-MOR Tarım ERP yazılımıyla paketleme sürecinizi takip edebilirsiniz. Paletlerinize ve paketlerinize barkodlu etiketlerinizi otomatik olarak oluşturabilirsiniz.

SATIŞ SÜRECİNİZİ YÜRÜTÜN VE HANGİ TIRDAN NE KADAR KAR ELDE ETTİĞİNİZİ GÖRÜN

Müşteri bazında fiyat listeleri oluşturabilirsiniz. Maliyetlerinizi ölçerek daha sağlıklı fiyatlama yapabilirsiniz. Satış siparişlerinizi takip edebilirsiniz. Satış siparişlerinize istinaden paketleme yaparak sevkiyatını gerçekleştirebilirsiniz. Tır yükleme planınızı oluşturabilir ve yazıcıdan çıktısını alabilirsiniz. Satış faturasında ve irsaliyelerinizde hal kayıt sisteminden gelen künye bilgisini otomatik olarak basabilirsiniz. Tır başı maliyetinizi ve tır başı karınızı raporlayabilirsiniz.

MUHASEBE, FİNANS, PERSONEL, BORDRO, İTHALAT-İHRACAT YÖNETİMİ YAPIN

e-MOR Tarım ERP sayesinde muhasebe, finans, personel, bordro, ithalat-ihracat gibi tüm süreçlerinizi rahatça yönetebilirsiniz. Müşteri ve tedarikçi cari hesaplarınızı çok iyi takip edebilirsiniz.

HAL KAYIT SİSTEMİ (HKS) İLE ENTEGRE

e-MOR Tarım ERP sistemi T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nın Hal Kayıt Sistemi ile entegredir. Satın alma künyelerinizi, sevk künyelerinizi ve satış künyelerinizi e-MOR Tarım ERP sistemi içerisinden otomatik olarak alabilir, bildirimlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

KANTAR SİSTEMİNİZLE ENTEGRASYON

Mal kabul sırasında ve sevkiyat sırasında kullandığınız kantar sisteminizle e-MOR Tarım ERP sistemini entegre edebilirsiniz. Böylece kantarlarınızdan verilere e-MOR Tarım ERP yazılımına akacak ve siz de mal kabullerinizi ve sevkiyatlarınızı daha sağlıklı izleyeceksiniz.

Eğer siz de tarım şirketinizi ERP sistemi kullanarak daha etkili yönetmek istiyorsanız, detaylı bilgi almak için 444 54 92 no’lu telefonu arayın.