DOKÜMAN KARMAŞASINDAN KURTULMANIZI SAĞLAYACAK OLAN DOKÜMAN YÖNETİMİ SİSTEMİ: E-MOR INTEGRA DOKÜMAN YÖNETİM SİSTEMİ

Hepimiz işlerimizi daha kolay yürütmek isteriz, daha hızlı yürütmek isteriz. Doküman yönetim sistemi sayesinde aradığınız dokümanlara kolayca ve hızla ulaşabilirsiniz. İster evden ister işten… İster bilgisayarınızdan ister cep telefonunuzdan…

DOKÜMAN ARAMA KARMAŞASINA SON

e-MOR InteGRa doküman yönetim sistemi sayesinde şirketinizdeki dokümanları daha güvenli bir ortamda saklayabilirsiniz. İlgili kullanıcılarınız detaylı aramalar gerçekleştirebilir, aradıkları dokümanlara hızla erişebilir. Siz de şirketinizde iyi bir doküman yönetim sisteminin konforunu yaşayın.

ERP Sistemiyle Entegre Doküman Yönetimi
e-MOR InteGRa doküman yönetimi sistemi e-MOR ERP sistemiyle tam entegredir. ERP dokümanlarınız otomatik olarak doküman yönetim sistemine aktarılır ve kolay erişiminiz sağlanır. Kullanıcılarınız tek sistemde hem ERP hem doküman yönetimi kullandıklarını hisseder.
Mobil Uygulama
e-MOR InteGRa doküman yönetimi sisteminin mobil uygulamasını kullanarak akıllı telefonlarınızdan veya tabletlerinizden şirket dokümanlarınıza ulaşabilirsiniz. Yeni doküman yüklemeleri gerçekleştirebilirsiniz. Onaylama, reddetme işlemleri yapabilirsiniz.
Web Tabanlı
Web tabanlı modern arayüzleri sayesinde erişimi ve kullanımı kolaydır. Dokümanlarınıza ister evden ister işten erişebilirsiniz.
E-Mail ve Faks Entegrasyonu
E-mail ve Faks sunucularınızla entegre edebilirsiniz. Böylece gelen fakslar ve emailler otomatik olarak doküman yönetim sisteminize düşer.

Eğer siz de şirketinizde Doküman Yönetimi sistemi kullanarak işlerinizi kolaylaştırmak istiyorsanız, detaylı bilgi almak için 444 54 92 no’lu telefonu arayın.

DOKÜMAN TRAFİĞİNİZİ VE İŞ AKIŞLARINIZI YÖNETİN

Şirketiniz içindeki birçok doküman farklı departmanlar ve farklı kişiler arasında dolaşım halindedir. e-MOR InteGRa doküman yönetim yazılımı ile dokümanlarınızı şirket içerisinde dijital ortamda dolaştırabilir, yüklenen bir dokümanla ilgili gerekli kişilere otomatik bildirimler yapabilir ve yöneticilerinizin dokümanlara onay verme işlemlerini dijital ortama taşıyabilirsiniz.

GELEN-GİDEN EVRAKLARINIZI YÖNETİN

Şirketinize kurumlardan, resmi kuruluşlardan, idarelerden gelen ve buralara gönderilen evrakların yönetimini gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede gelen-giden evrak trafiğinizde atlamaları engelleyebilir, çeşitli yazıların gözünüzden kaçmamasını sağlayabilirsiniz.

DOKÜMANLARINIZIN VERSİYONLARINI TAKİP EDİN

Birçok doküman zaman içerisinde değişikliğe uğrar. Bu değişiklikler kimi zaman aksaklıklara ve hatalı kullanımlara yol açabilir. Örneğin, bir çalışanınız satış sözleşmesinin eski bir versiyonunu kullanır ve ve bu durum gözünüzden kaçarsa şirketiniz büyük risklere maruz kalabilir. Bu nedenle dokümanlarınızın revizyonlarını sistem içerisinde takip edebilir, geçerli versiyonun kullanılmasını zorunlu kılarak eski versiyonların yanlışlıkla kullanılmasını engelleyebilirsiniz.