e-MOR İnşaat ERP Sayesinde Tüm Birimleriniz Entegre Çalışacak

e-MOR İnşaat ERP Yazılımı ile şirketinizi ve projelerinizi yönetirken yürüttüğünüz süreçlerinizi entegre hale getirebilirsiniz. Böylece kayıpların önüne geçebilir, işlerinizi hızlandırabilir, daha iyi takip edebilir ve güçlü bir raporlama sistemine kavuşabilirsiniz.

PLANLAMA-PROJE YÖNETİMİ

Projelerinizde planladığınız bütçeyle gerçekleşen maliyetleri aktivite bazında anlık olarak mukayese edin. Böylece hangi aktivitenizde bütçeyi aşıyorsunuz, neden aşıyorsunuz anlayabilir ve bütçe aşımlarını engellemek için önlemler alabilirsiniz. Planladığınız iş ilerlemeleriyle gerçekleşen iş ilerlemelerini de aktivite bazında anlık olarak mukayese edebilirsiniz. Bu sayede hangi aktiviteniz gecikiyor görebilir ve gerekli müdahaleleri yapabilirsiniz.

Bütçe yönetimi için tıklayın…  Proje Bütçe Yönetimi için tıklayın…  Planlama Programı ve ERP entegrasyonu için tıklayın…

SATINALMA VE DEPO YÖNETİMİ

Satınalma talep sürecinizi, teklif toplama ve mukayyese sürecinizi, sipariş sürecinizi çok detaylı olarak yönetebilirsiniz. Gereksiz malzeme ve hizmet satın alımlarının önüne geçebilirsiniz. Doğru zamanda doğru malzemeleri tedarik edebilir, malzemelerin tam zamanında sahada olmalarını temin edebilirsiniz. Depolarınızı yakından takip edebilir, depo rezervasyon yönetimi gerçekleştirerek malzeme optimizasyonu yapabilirsiniz.

SÖZLEŞME VE HAKEDİŞ YÖNETİMİ

Taşeron ve işveren sözleşmelerinizi detaylı olarak kayıt altına alarak takip edebilirsiniz. Taşeronlarla yaptığınız sözleşmelerin çıktılarını sistemden otomatik olarak üreterek yazıcıdan çıktısını alabilirsiniz. Şantiyelerinizde ilerleme fişleri kullanabilir, taşeron hakedişlerinizi şantiyelerinizden gelen ilerleme fişlerine istinaden otomatik olarak hesaplayabilirsiniz. Ceza, kesinti, vb. yansıtmaları hakedişlere rahatça uygulayabilirsiniz.

Sözleşme ve hakediş yönetimi uygulamasının detayları için tıklayın.

MUHASEBE VE FİNANS YÖNETİMİ

e-MOR İnşaat ERP sistemi inşaat şirketlerine uygun detaylı yönetimsel ve finansal muhasebe yönetimi barındırmaktadır. Maliyetlerinizi detaylı olarak takip edebilirsiniz. Muhasebesel işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Defterlerinizi rahatça oluşturabilirsiniz. Banka, kasa, kredi, çek senet, teminat mektubu gibi çok sayıda finansal işleminizi rahatça gerçekleştirebilirsiniz. Çok gelişmiş bir ödeme sistemine kavuşabilirsiniz. Ödeme sisteminizi bankalarla entegre edebilir, işlerinizi hızlandırabilirsiniz.

e-MOR’a geçtiğinizde başka muhasebe programına ihtiyacınız yok. ERP ile entegre muhasebe yazılımıinşaat muhasebesi programı.

PERSONEL, BORDRO VE SEYAHAT YÖNETİMİ

Personellerinizin özlük bilgilerini ve sicillerini takip edebilirsiniz. İzin yönetimi yapabilirsiniz. Personel puantajlarınızı sahadan toplayabilirsiniz. Hangi personeliniz hangi gün hangi aktivede kaç saat çalıştı takip edebilirsiniz. Aylık personel bordrolarınızı rahatça oluşturabilirsiniz. Personel maliyetlerinizi detaylı inceleyebilirsiniz. Çalışanlarınızın vizelerini, pasaportlarını ve seyahatlerini yönetebilirsiniz.

MAKİNA VE EKİPMAN VE BAKIM ONARIM YÖNETİMİ

İş makinalarınızı ve ekipmanlarınızı kayıt altına alabilirsiniz. Makina ekipman puantajı tutarak hangi makinanızın nerede ne kadar çalıştığını, ne kadar yakıt tükettiğini takip edebilir ve raporlayabilirsiniz. Makinalarınızın periyodik bakım sürelerini tanımlayabilir, periyodik bakımlarınızı ve arıza onarımlarınızı takip edebilirsiniz.

Eğer siz de inşaat şirketinizi ve projelerinizi ERP sistemi kullanarak daha etkili yönetmek istiyorsanız, detaylı bilgi almak için 444 54 92 no’lu telefonu arayın.