field of dreams

Doküman yönetim sistemi yatırımınızdan daha fazla fayda elde etmek istiyorsanız bu yazıya kulak verin.

Doküman yönetimi yazılımı şirketinizde bulunan dokümanların tek bir havuzda toplanmasını sağlar. Bu sayede aradığınız bir doküman kolayca bulabilirsiniz. Şirket içerisindeki doküman onaylarını dijital ortama taşıyabilirsiniz. Hatta müşterilerinize ve tedarikçilerinize sisteminizi açarak onlarla olan doküman trafiğinizi de daha modern bir yapıya kavuşturabilirsiniz.

Doküman yönetimi yazılımınızdan aldığınız faydayı artırmanızın en önemli yollarının başında kullandığınız ERP sistemiyle entegre etmeniz gelir.

Neden? Çünkü ERP yazılımınız çok sayıda belgeyi otomatik olarak üretir. Faturalarınız, siparişleriniz, teklifleriniz, maliyet raporlarınız, karlılık raporlarınız, birçok belgeniz ERP sistemi tarafından üretilir.

ERP yazılımınız tarafından üretilen belge ve raporlarınız ERP ile doküman yönetimi yazılımı arasındaki entegrasyon sayesinde otomatik olarak doküman yönetimi sisteminize akar. Bu sayede ERP’de üretilmiş önemli dokümanlarınıza doküman yönetimi havuzunuzdan erişebilirsiniz.

Ayrıca, doküman yönetimi sisteminde yer alan dokümanlara ERP sisteminiz içerisinden de erişebilirsiniz. Bu sayede kullanıcılarınız iki farklı sistem kullanmayacak, tek sistem kullandıklarını hissedeceklerdir.

e-MOR ERP sistemi e-MOR InteGRa doküman yönetimi sistemiyle tam entegredir.

e-MOR InteGRa doküman yönetimi sistemine yatırım yaptığınızda ERP sistemiyle olan entegrasyonu sayesinde yatırımınızdan yüksek fayda sağlayabileceksiniz.

Siz de ERP ve doküman yönetimi entegrasyonu konusunda daha detaylı bilgi almak istiyorsanız, 444 54 92 no’lu telefonu arayabilir veya info@aqvilasoftware.com‘a email gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

*