İş Yazılımlarıyla İlgili Bu Blogu Başlatmamızın Nedenleri

İş yazılımları sayesinde daha verimli çalışabilir, kaynak kayıplarınızı ve mali kayıplarınızı azaltabilir, daha sağlıklı bilgilerden hareketle daha sağlıklı kararlar alabilirsiniz.

Türkiye’de kurumsal iş yazılımı kullanımı her geçen gün artıyor.

ERP, CRM, Doküman Yönetimi, İş Zekası, Tedarik Zinciri Yönetimi, e-Fatura, Pazarlama Otomasyonu gibi iş yazılımları hayatımıza daha çok giriyor.

e-mor kurumsal iş yazılımları

Kimi firmalar kurumsal iş yazılımı kullanma konusunda çok ilerideler, kimileriyse çok gerideler.

Etrafınızda duymuşsunuzdur.

Kurumsal iş yazılım sistemi projelerinin bir çoğu ya bütçesini aşıyor, ya planlanan zamandan daha uzun sürüyor, ya da başta oluşan beklentileri karşılamıyor.

Bu blogu iş yazılımı projelerinde görev yapacak olan kişilere yardımcı olmak için başlattık.

İş yazılımı projelerinin yaşam döngüsüyle ilgili (seçim, implementasyon, kullanım, göç) tüm aşamalar hakkında yazılar yayınlıyoruz.

Yazılarımızda kurumsal iş yazılımı konusunda 25 yılı aşan tecrübemizi ve binlerce müşteriyle yaşadığımız deneyimleri paylaşıyoruz.

Sunmaya çalıştığımız bilgileri kullanırsanız şirketinize iş yazılımı seçerken, iş süreçlerinizi oluştururken, implementasyon gerçekleştirirken, sisteminize güncellemeler ve iyileştirmeler yaparken, sisteminizi kullanırken, ekiplerinizi yönetirken, raporlama sisteminizi oluştururken, danışmanlarınızla çalışırken daha rahat ve proaktif hareket edebilirsiniz.

Size ne kadar yardımcı olursak ülkemiz ve ekonomimiz o kadar fayda sağlayacak.

Eğer siz de iş yazılımlarıyla ilgileniyorsanız, sizinle tanışmayı çok isteriz. 444 54 92 no’lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

*