e-MOR Depo Yönetimi Sistemi

Depolarınızı Kontrol Altına Alın

e-MOR ERP sistemini kullanarak iyi bir depo ve stok yönetimi yapın ve depolarınıza tam anlamıyla hakim olun. Şantiyeleriniz dünyanın neresinde olursa olsun, şantiyelerinizin depolarıyla ilgili durumu sorgulayabilirsiniz. e-MOR ERP sistemi, inşaat şirketinizin merkez, bölge ve şantiye depolarını daha iyi yönetmenize yardımcıdır. Depolarınızdaki durumu takip edebilir, malzemelerinizin hareketleri takip edebilir, etkili bir depo yönetimi yapabilirsiniz.

Malzemelerinizi Daha Etkili Yönetin

Malzeme maliyetleri inşaat projelerinin önemli maliyet kalemlerindendir. Birçok inşaat şirketi gereksiz malzeme satın aldıklarını ancak ve ancak şantiye kapanırken fark etmekte ve iş işten geçmektedir. Gereksiz malzeme maliyetlerinin önüne geçmek, sahada ihtiyaç duyulandan çok daha fazla stoğu bünyede bulundurmamak için malzemelerinizi daha etkili yönetebilirsiniz.

Planlama – Satınalma – Depo – Muhasebe – Finans Entegrasyonunuzu Kurun

e-MOR ERP sistemi inşaat şirketinizde planlama, satınalma, depo, muhasebe, finans süreçlerinizi entegre etmenizi sağlar. Bu sayede hem gereksiz malzeme satın alımlarının önüne geçebilir, hem de ihtiyaç duyulan kadar malzemenin zamanında ilgili deponuzda olmasını sağlayabilirsiniz. Planlamadan başlayıp ödemeye kadar uzanan süreç zincirinizi entegre yönettiğinizde depolarınızla ilgili risklerinizi de hafifletmiş olacaksınız. Hangi deponuzda hangi malzemeden ne kadar var, hangi aktivitede hangi malzemeden ne kadar ihtiyaç var, ne kadar kullanıldı, tedarikçiye yapılması istenen ödeme talebinin faturası, depo girişi, sözleşme ve sipariş kıyaslamasında eksiklik var mı takip edebilirsiniz.

Kolay Kullanım

Depolarınızda ERP sistemini kullanacak eleman bulmakta zorlanacağınızı kara kara düşünmeyin. e-MOR ERP sisteminde depocularınızın kullanacakları depo yönetimi ekranları bellidir ve sadedir. Depocularınız yalnızca bu ekranları kullanırlar. Ekranlar kolay kullanım için ergonomilere sahiptir. Ve kısa sürede öğrenilebilmektedir.

Depo Girişleri

Depo girişlerinizi kolayca yönetebilirsiniz. Depo girişi sırasında teslim alınmamış siparişlerden seçerek ilgili siparişte beklenen malzemeleri ekrana getirebilir, onların girişini kolayca yapabilirsiniz. Tam teslimatların depo girişini gerçekleştirebildiğiniz gibi, parçalı teslimatların da depo girişlerini çok rahat gerçekleştirebilirsiniz.

Depo Çıkışları

Deponuzdan malzeme çıkışlarını gerçekleştirebilirsiniz. Malzemeyi bir deponuzdan çıkıp başka bir yere gönderebilirsiniz. Hangi tarihte hangi malzemelerin çıkışı olmuş rahatlıkla görebilirsiniz.

Malzeme Kullanımları

Malzemeleri ‘Malzeme Kullanım Fişi’ aracılığıyla sahada kullanıma verebilirsiniz. e-MOR ERP sistemi aktivite bazlı proje maliyet takibi yapmanızı sağlayan bir sistemdir. Eğer isterseniz hangi malzemeyi hangi aktivitede kullanıma çıktığınızı Malzeme Kullanım Fişi’nde işleyebilirsiniz. Bu sayede hangi aktivitede hangi malzemeden ne kadar kullanılacaktı, ne kadar kullanıldı mukayesesini e-MOR’daki proje yönetim raporları aracılığıyla yapabilirsiniz.

Depo Rezervasyonları

Bir şantiyenizde bir malzemeye ihtiyacınız var, ve bu malzeme başka bir deponuzda var. Eğer malzemeyi satın almak istemiyorsanız, depo rezervasyon sürecini kullanarak malzemenin bulunduğu depoda o malzemeyi rezerve edebilirsiniz. Rezervasyon talebi malzemenin bulunduğu deponun ilgili yetkilisinin önüne düşecek, uygun bulunduğu takdirde rezervasyon onaylanarak diğer depoya transfer edilecektir. Bu sayede stoklarınızı daha verimli kullanabilirsiniz.

Depo Stok Raporları

e-MOR ERP sistemi içerisinde çok sayıda depo ve stok yönetimi raporu barındırmaktadır. Depolarınızla ve malzemelerinizle ilgili çok sayıda bilgiye bu raporlar sayesinde ulaşabilirsiniz. Bu sayede depolarınıza ve malzemelerinize tam anlamıyla hakim olur, iyi bir depo ve malzeme kontrol sistemi kurmuş olur, gereksiz maliyetlerin önüne geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

*