İnşaat Şirketlerinde Depo ve Stok Yönetimi Alanında En Başarılı ve Pratik Çözümle Tanışın

Depolarınızdaki malzeme hareketlerine, stok miktarlarınıza ve malzeme ihtiyaçlarına tam olarak hakim olun.

e-MOR İnşaat ERP yazılımı inşaat şirketlerine yöneliktir ve inşaat şirketlerinin merkez, bölge ve şantiye depolarındaki malzeme süreçlerini etkili yönetmenize yardımcı olur.

DEPO VE STOK TAKİBİNİZİ ERP YAZILIMIYLA KOLAYLAŞTIRIN

e-MOR ERP yazılımı içerisinde inşaat şirketlerine yönelik depo ve stok takibi yönetimi çözümü barındırır. Stoklarınızı daha iyi yöneterek stok maliyetlerinizi düşürebilir, proje maliyetlerinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

HANGİ ŞANTİYENİZDE HANGİ MALZEMEDEN NE KADAR OLDUĞUNU RAHATÇA GÖRÜN

Evet, merkez, bölge ve şantiye depolarınızda hangi malzemeden ne miktarda var, bunların tutarları nedir rahatça görebilirsiniz.

Depolarınızdaki stok bilgilerine rahatça erişebilmeniz sayesinde, satınalma taleplerinizi daha gerçekçi değerlendirebilir, gereksiz satın alma işlemlerinin ve gereksiz maliyetlerin önüne geçebilirsiniz.

STOK HAREKETLERİNİZİ DETAYLI OLARAK TAKİP EDİN

Depolarınızdaki malzeme hareketlerini e-MOR ERP sistemi depo yönetimi modülü sayesinde detaylı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Depo girişlerini, depo çıkışlarını, malzeme sarflarını, depolar arası transferleri gerçekleştirebilir ve bu hareketlerle ilgili raporlar alabilirsiniz.

AKTİVİTELERİNİZE MALZEME SARFLARI GERÇEKLEŞTİRİN, AKTİVİTE BÜTÇELERİNİZİN MALİYETLERİNİ TAKİP EDİN

e-MOR ERP yazılımında malzeme sarflarınızı aktivite bazında gerçekleştirebilirsiniz. Yani, hangi malzemeyi projenizin hangi aktivitesine sarf ettiğinizi malzeme kullanım fişiyle kaydederek aktivitelerinize yapılmış malzeme maliyetlerini takip edebilirsiniz. Bu sayede bütçenizle gerçekleşen malzeme maliyetini kıyaslayabilir ve proje maliyetlerinizin kontrolden çıkmasını engelleyebilirsiniz.

Depo Sorumlularınız İçin Kolay Kullanılan Ekranlar

e-MOR ERP sisteminin depo yönetimi ekranları şantiyelerinizdeki depocularınızın kolay kullanabilmesi için tasarlanmıştır. Kolayca öğrenirler, rahatça kullanırlar.

Tüm Süreçleriniz Entegre

Bütçe, satın alma, depo, muhasebe, finans, proje yönetimi süreçleriniz tam entegredir. Bu sayede hangi malzemeyi ne zaman hangi aktivite için aldığınızı, malzemenin hareketlerini, depo girişini, faturasını, siparişini kontrol edebilirsiniz.

Depolarınıza hakim olmak, stok takibinizi iyileştirmek ve süreçlerinizi entegre etmek istiyorsanız, 444 54 92 no’lu telefonu arayın.