Personel Yönetimini ERP Yazılımıyla Yapın, Hem İşleriniz Kolaylaşsın Hem de Projelerinizdeki Personel Maliyetleriniz Kontrol Altında Olsun

Personel yönetimiyle ilgili süreçler titizlik gerektirir. Eğer belirli bir büyüklükteyseniz, personel süreçlerini yönetmek, bütçeleri ve maliyetleri takip etmek zorlaşır.

Eğer inşaat şirketinizin personel süreçlerini daha etkili yönetmek, aktivitelerinize harcanan işçilik maliyetlerini detaylı olarak takip ederek bütçeyle kıyaslamak, yurt içi ve yurt dışı personel süreçlerini takip etmek istiyorsanız e-MOR’la tanışın.

İnşaat Şirketlerinin Yurt İçindeki ve Yurt Dışındaki Personellerini Takip Etmelerine Yardımcı

Şirketinizde çalışan personelle ilgili bilgileri takip etmek, puantajlarını tutmak, bordrolarını oluşturmak, izin taleplerini yönetmek, seyahat ve vize süreçlerini yürütmek için e-MOR ERP yazılımı personel yönetimi uygulamasını kullanın.

Personel Bordro Sürecinizi Yönetin

Personelinizin aylık bordrolarını kolay ve güvenli bir şekilde oluşturun. Bordro hesaplama sürecinde yaşanan karmaşayı ortadan kaldırın. e-MOR ERP personel insan kaynakları modülü sayesinde aylık personel bordrosu oluşturup onaya sunmak ve maaş ödemelerini gerçekleştirmek çok kolay.

Proje Aktivitelerinizdeki Personel Maliyetlerinizi Yakından Takip Edin

e-MOR ERP yazılımı inşaat proje yönetimi için mükemmel bir çözüm sunmaktadır. e-MOR’da projenizin hangi aktivitesine ne kadar işçilik bütçelediniz ve hangi aktiviteye ne kadar işçilik maliyeti gerçekleşti görebilirsiniz.

Personel Puantajlarınızı Aktivite Bazında Tutun

Hangi personelinizin hangi şantiyede hangi aktivitede ne kadar çalıştığı puantajını tutun. Aktivite bazında harcanan işçilik adam-saatini ve işçilik maliyetini görün.

Çoklu Ülke/Çalışma Takvimi Desteği

Eğer farklı ülkelerde çalışıyorsanız, farklı ülkelerin farklı çalışma günleri ve saatleri olabilir. Bunlar için ayrı çalışma takvimleri tanımlayabilirsiniz.

İzin Taleplerini ve İzinleri Yönetin

Personellerinizin izin taleplerini ve izinlerini e-MOR’la takip edebilirsiniz.

Seyahat ve Vize Takibi Gerçekleştirin

Personelinizin seyahatlerini ve vizelerini takipte sıkıntı yaşamaya son verin. e-MOR ERP yazılımında personel seyahat ve vize yönetimi yaparak hem bu süreçleri kontrol altına alabilir hem de yapılan masrafları takip edebilirsiniz.