Muhasebe Yönetimi Diğer Tüm Süreçlerinizle Tam Entegre!

e-MOR ERP Yazılımı Muhasebe Yönetimi çözümü tam inşaat şirketinize göre. İnşaat şirketinizin satınalma, depo, hakediş, ekipman, personel, proje yönetimi süreçlerini entegre edebilir ve daha sağlıklı muhasebe yönetimi yapabilirsiniz.

Muhasebe Yazılımı

MUHASEBECİLERİNİZİN İŞLERİNİ KOLAYLAŞTIRIR

Merkez ve şantiye muhasebe ekiplerinizin işleri e-MOR muhasebe yönetimi modülü sayesinde çok kolay. Artık muhasebecileriniz departman departman evrak aramayacak, veriler muhasebe biriminizin önüne akacak.

FATURALARINIZI VE E-FATURALARINIZI YÖNETİN

Gelen faturalarınızın doğruluğunu kontrol etmeniz kolaylaştı. Gelen bir satınalma faturasının depo girişini, satınalma siparişini sistemden rahatça kontrol edebilir ve almadığınız malzeme ve hizmetlerin bedelini üstlenmekten kurtulabilirsiniz.

Size gönderilen ve sizin göndereceğiniz e-faturaları da e-MOR ERP sistemi muhasebe yönetimi e-fatura uygulaması sayesinde anlaşmalı özel entegratörler aracılığıyla yönetebilirsiniz.

E-DEFTERLERİNİZİ OLUŞTURUN VE GÖNDERİN

e-Defter mükellefi şirketlerin muhasebesel kayıtlarını e-defter mevzuatına uygun bir şekilde tutmaları gerekmektedir. Bu sebeple ERP sisteminizde ilgili ekranlarda yeni alanlar açmanız, çeşitli denetimler kurmanız ve işleyiş değişiklikleri yapmanız gerekli. Elektronik defterlerinizi GİB’in belirlediği standarda uygun bir şekilde oluşturmalı ve zamanında göndermelisiniz. e-MOR ERP sistemi muhasebe yönetimi e-defter çözümü sayesinde e-deftere uygun kayıt tutma ve e-defter oluşturma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

CARİ TAKİBİ GERÇEKLEŞTİRİN

Tedarikçilerinizin, taşeronlarınızın, işverenlerinizin cari hesaplarınızın takibini e-MOR ERP Yazılımı Muhasebe Yönetimi çözümü sayesinde kontrol altına alabilirsiniz.