Taşeron ve Hakediş Yönetimini ERP Yazılımıyla Kolaylaştırın

Projelerinizde taşeronlar çalıştırıyorsanız, taşeronlarınızla yaşadığınız süreçleri e-MOR ERP yazılımını kullanarak etkili yönetebilirsiniz.

Taşeronlarınızla yaptığınız sözleşmelerin, zeyilnamelerin, taşeron imalatlarının, hakedişlerinin, faturaların ve yapılan ödemelerin takibini gerçekleştirirken yaşadığınız karmaşadan kurtulun.

Hakediş

TAŞERONLARINIZLA YAPTIĞINIZ SÖZLEŞMELERİ VE HAKEDİŞLERİ KONTROL ALTINA ALIN

Taşeronlarınızla yaptığınız sözleşmeleri ve zeyilnameleri e-MOR ERP yazılımına kaydedin. Taşeron hakedişlerinizi sözleşmelere ve gerçekleşen imalatlara bağlı olarak e-MOR’da otomatik oluşturun ve hakedişleri elektronik ortamda onaya sunun.

HAKEDİŞ ONAY SİSTEMİYLE HAKEDİŞLERİNİZİ ELEKTRONİK ORTAMDA ONAYLAYIN

e-MOR ERP yazılımında taşeron hakedişlerinizi elektronik ortamda onayda dolaştırabilirsiniz.

Taşeron hakediş çıktılarınızı e-MOR ERP sistemi taşeron ve hakediş yazılımı modülü otomatik olarak oluşturacaktır. Oluşan hakediş belgelerini inceleyebilir, şirket içi onay rotasında dolaştırarak onaya sunabilirsiniz. Bu sayede hakedişleriniz daha kontrollü olacak ve yönetiminiz hakedişleri daha rahat takip edebilecek.

Bütçe Takibi ve Kontrolü Gerçekleştirin

Projelerinizi yönetirken taşeron hakedişlerini bütçelerinizle kıyaslayabilirsiniz. e-MOR proje bütçelerinizi ve yapılan taşeron hakediş maliyetlerini çok iyi takip etmenize ve maliyetlerinizi kontrol altına almanıza yardımcı olur.

Hakediş Raporlarını İnceleyin

Taşeron hakedişlerinizle ilgili istediğiniz bilgilere e-MOR ERP sistemi hakediş modülünün sunduğu raporlardan ulaşabilirsiniz. Standart hakediş raporlarının yanı sıra, e-MOR’un geliştirilebilir yapısı sayesinde kendi firmanızın ihtiyaçlarına özel yeni raporlar da geliştirebilirsiniz.

Taşeron hakediş sürecinizi daha etkili yönetmek ve maliyet kayıplarını azaltmak istiyorsanız, 444 54 92 no’lu telefonu arayın.