EKİPMAN YÖNETİMİ ÇÖZÜMÜ SAYESİNDE EKİPMAN SÜREÇLERİNİZ DE MALİYETLERİNİZ DE KONTROL ALTINDA

Sahip olduğunuz veya kiraladığınız ekipmanlarla ilgili süreçlerinizi ve maliyetleri e-MOR ERP Yazılımı Ekipman Yönetimi modülü ile etkili yönetebilirsiniz.

Ekipmanlarınızı Tanımlayın ve Takip Edin

e-MOR’da ekipman kartlarınızı tanımlayabilir ve ekipmanlarınızı takip edebilirsiniz.

EKİPMAN PUANTAJLARI TUTARAK HANGİ EKİPMAN HANGİ PROJENİZİN HANGİ AKTİVİTESİNDE NE KADAR ÇALIŞTI TAKİP EDİN

e-MOR’da ekipman puantajları tutabilirsiniz. Ekipman puantajlarında hangi ekipmanınız hangi tarihte hangi projenizde hangi aktivite için kaç saat çalıştı kayıt altına alabilirsiniz. Bu sayede proje aktivitelerinizdeki ekipman kaynağı maliyetlerini detaylı olarak görebilirsiniz. Ekipman bütçenizle ekipman maliyetlerini detaylı olarak kıyaslayabilir, ekipman verimliliğini ölçebilir, gereksiz maliyetlerin farkına varabilirsiniz.

Ekipmanlarınızın Verimliliğini Ölçün

Ekipmanlarınızın verimliliğini ölçerek ne kadar çalıştığını, ne kadar boşta durduğunu, hangi aktivitede planlanandan fazla çalıştığını takip edin.

Muhasebe ve Diğer Süreçlerle Entegrasyon

e-MOR’da ekipman yönetimi modülü muhasebe, finans, proje yönetimi gibi diğer tüm süreçlerle entegredir. Bu sayede firmanızın tümüne hakim olur ve ekipman maliyetlerinizi daha sağlıklı takip edebilirsiniz.

BAKIM VE ONARIM TAKİBİ GERÇEKLEŞTİRİN

Ekipmanlarınızla ilgili bakım ve onarım süreçlerini e-MOR ERP yazılımı Ekipman Yönetimi sistemiyle takip edebilirsiniz. Planlı bakımlarınız ve onarımlarınız, hangi tarihte hangi ekipmana ne işlem yapılacak, hangi tarihte ne işlem yapılmış, hangi malzemeler sarf edilmiş, bakım onarım maliyeti ne olmuş gibi süreçlerinizi takip edebilirsiniz.

AMORTİSMANLARINIZI OLUŞTURUN VE TAKİP EDİN

e-MOR’la ekipmanlarınızın amortismanlarını oluşturabilir ve projelerinizin aktivite maliyetlerine dağıtabilirsiniz.

SADECE KENDİ EKİPMANLARINIZI DEĞİL, KİRALADIĞINIZ EKİPMANLARI DA TAKİP EDİN

Her projenizde sadece kendi ekipmanlarınızı kullanmayabilirsiniz. Bazı projelerinizde dışarıdan da ekipmanlar kiralayabilirsiniz. Dışarıdan kiraladığınız ekipmanların sözleşmelerini ve kiralık ekipmanları kullanımınızı da e-MOR Ekipman Yönetimi yazılımı çözümüyle yönetebilirsiniz.